Moje konto

0
sauna do samodzielnego montażu

Sauna do samodzielnego montażu – porady i wskazówki

Sauna do samodzielnego montażu to coraz częściej wybierane rozwiązanie. To nie tylko sposób na stworzenie wymarzonego miejsca do relaksu, ale również ciekawa aktywność dla miłośników majsterkowania. Co jest potrzebne do zbudowania własnej sauny?

Materiały potrzebne do montażu sauny

Właściwa izolacja, drzwi i okna, komin do sauny, wentylacja – o wszystkim tym należy pamiętać, decydując się na budowę własnej sauny. Na szczęście na rynku znajdziesz nie tylko wszystkie niezbędne elementy, ale również szereg udoskonaleń do przydomowej sauny.

Przykładem są modne ostatnio cegły solne wykonane z soli himalajskiej. To doskonały sposób na wzbogacenie doznań podczas saunowych sesji.

Zastanawiasz się, jak wygląda budowa własnej sauny? Poradnik znajdziesz w artykule Jak zbudować saunę?

sauna do samodzielnego montażu poradnik

Sauna do samodzielnego montażu a piec

Kluczowym elementem każdej sauny jest oczywiście źródło ciepła, czyli piec. W dobie rozwiązań o nowoczesnym designie i innowacyjnym charakterze, wiele osób decyduje się na piec elektryczny ze specjalnym sterownikiem. Dzięki temu możliwe jest kontrolowanie temperatury w saunie w sposób wygodny, z poziomu specjalnej aplikacji.

Osoby, które cenią nastrojową atmosferę w saunie, często skłaniają się ku piecom opalanym drewnem. Dużym powodzeniem cieszą się modele popularnych marek Stoveman lub Harvia. Piece te są nie tylko funkcjonalne, ale również solidne i eleganckie.

Zarówno materiały potrzebne do zbudowania sauny, jak i piece oraz szereg wyjątkowych akcesoriów znajdziesz w naszym sklepie internetowym. Wybierz wszystko, czego potrzebujesz!