Moje konto

0
zestawy do sauny

Zestawy do sauny, które cię zaskoczą

Zestawy do sauny to doskonały sposób na wzbogacenie saunowych sesji i podkreślenie atutów przestrzeni do relaksu. Z tego powodu stanowią idealny prezent dla miłośników domowej sauny. Odkryj dwie zaskakujące propozycje.

Praktyczny zestaw startowy do sauny

Jedną z topowych propozycji jest zestaw startowy do sauny zaopatrzony we wszystkie niezbędne akcesoria. Zawiera on dobrze znany miłośnikom sauny ceber, chochlę z drewna brzozowego oraz niezbędne urządzenia pomiarowe: termometr z higrometrem i klepsydrę.

zestawy do sauny na start

Wyżej wymienione akcesoria to niezbędnik każdej osoby posiadającej domową lub ogrodową saunę. Taki zestaw sprawdzi się również świetnie jako podarunek dla entuzjastów saunowych kąpieli.

Każdy z produktów dostępnego w naszym sklepie zestawu został ponadto starannie wykonany i stworzony z myślą o wzbogaceniu domowej sauny. Dzięki temu stanowi połączenie funkcjonalności z estetyką. Wszystko to oczywiście w przystępnej cenie.

Zestawy do sauny w eleganckiej formie

Poszukujesz rozwiązania premium? W naszym sklepie internetowym znajdziesz również eleganckie akcesoria marki Harvia. Proponujemy zestawy z chochlą, cebrem i termometrem połączonym z higrometrem.

Powyższe zestawy znajdziesz w dwóch, niezwykle eleganckich odsłonach – czarnej i stalowej. To doskonały sposób na podkreślenie wyjątkowego charakteru przestrzeni przeznaczonej do relaksujących sesji.