Moje konto

0
piecyk do sauny nowoczesny

Najlepszy piecyk do sauny – trzy topowe propozycje

Piecyk do sauny jest kluczowym elementem. W końcu to on stanowi źródło wysokiej temperatury, czyli istoty domowej strefy relaksu. Mowa tutaj oczywiście o popularnej ostatnimi czasy saunie. Sprawdźmy, jakie modele pieców cieszą się największym zainteresowaniem.

Piecyk opalany drewnem marki Stoveman

Jeśli szukasz wysokiej jakości pieca opalanego drewnem, to warto rozważyć tunelowy piec Stoveman. Marka ta jest chętnie wybierana przez miłośników domowej sauny.

Piece marki Stoveman są funkcjonalne i niezwykle solidne. Wersja tunelowa umożliwia użytkowanie poprzez ścianę. To niezwykle komfortowe rozwiązanie, a dodatkowym atutem jest elegancki design pieców tego producenta.

Elektryczny piecyk do sauny Harvia

Nowocześnie wyglądające, popularne na rynku i przede wszystkim funkcjonalne – tak można w skrócie scharakteryzować piecyki elektryczne Harvia. Modelem wartym uwagi jest tutaj z pewnością Harvia Spirit wyposażona w sterownik. Co jest tak szczególnego w tym konkretnym modelu pieca?

Niewątpliwą zaletą i zarazem ciekawą innowacją jest możliwość użytkowania pieca poprzez aplikację na smartfona. Oznacza to możliwość zmiany parametrów temperatury, wentylacji i nie tylko z poziomu specjalnej aplikacji.

piecyk do sauny solidny

Innowacyjny piecyk Huum

Piecyki elektryczne marki Huum wzbogacone o sterownik to kolejny ciekawy wariant dla fanów nowinek technologicznych i komfortowych rozwiązań. Poza możliwością obsługi pieca z poziomu telefonu, niewątpliwą zaletą dostępnych w naszym sklepie pieców Huum jest ich nietuzinkowa stylistyka.

Decydując się na ten model pieca, zyskujesz możliwość stworzenia wyjątkowej przestrzeni do saunowego relaksu. Sprawdź nasz bogaty asortyment piecyków do sauny!