Moje konto

0
piec do sauny opalany drewnem

Piec do sauny opalany drewnem – najnowocześniejsze modele

Piec do sauny opalany drewnem cieszy się dużym zainteresowaniem miłośników domowej sauny. Dzięki temu wariantowi pieca wrażenia z saunowych sesji są jeszcze bardziej intensywne. Jakie są najnowocześniejsze typy pieców na drewno wykorzystywanych w saunie?

Nowoczesne piece do saun opalane drewnem

Jeśli rozważasz nowoczesny piec, ale w tradycyjnej wersji opalanej drewnem, to doskonałym wyborem będą piece marki Stoveman. Przykład? Entuzjaści domowej sauny często decydują się na piec Stoveman 13.

Model ten jest nie tylko wytrzymały i solidny za sprawą stalowych materiałów. Wyróżnia go także nowoczesny design, optymalna pojemność oraz przystępna cena.

sauna piec do sauny opalany drewnem

Piec do sauny opalany drewnem w wersji tunelowej

Poszukujesz nie tylko solidnego i nowoczesnego, ale również jeszcze bardziej funkcjonalnego pieca do sauny? Jeśli tak, to doskonałym rozwiązaniem będzie tunelowy piec Stoveman 16 LS. Podstawową zaletą jest w tym przypadku możliwość ulokowania pieca w innym miejscu niż przestrzeń do saunowego relaksu.

Jeśli już o tunelowych modelach pieców mowa, to warto sprawdzić także Crown 20R-LS (również marki Stoveman). Ten typ pieca sprawdzi się doskonale w przypadku kubatury od 12m³ do 20 m³.

Chcesz dowiedzieć się więcej o wspomnianych tutaj modelach pieców opalanych drewnem? W naszym sklepie internetowym znajdziesz wiele różnych wariantów pieców wraz z informacjami o parametrach konkretnych modeli i cenach. Nie masz pewności, jaki piec sprawdzi się najlepiej w przypadku Twojej sauny? Skontaktuj się z nami!